Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo do jego zwrotu / wymiany bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.
Zwracany produkt nie może nosić śladów używania — każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku produkt nie zostanie przyjęty.
W przypadku odstąpienia od umowy całości lub części zakupionych produktów koszt przesyłki zwrotnej do nas pokrywa kupujący.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu / wymiany produktu:

  • Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością na adres:

Keekaa Joanna Szewczyk

ul. Tadeusza 22

05-420 Józefów

  • Pamiętaj o dowodzie zakupu (paragonie lub FV).
  • Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu / wymiany produktu. Wzór oświadczenia do druku znajdziesz TUTAJ

W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres e-mail prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu / wymiany produktu. Wymieniony towar wysyłamy po wcześniejszym otrzymaniu produktów i uregulowaniu kosztów przesyłki. W przypadku odstąpienia od umowy zakupu na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl